Adres: ul. Staszica 3B, 63-220 Kotlin

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

RODO i polityka prywatności

tel. 517 976 229

biuro@hanesto.pl

Ogólne warunki sprzedaży

Jeśli szukasz wału ślimakowego do przenośnika ślimakowego, mieszalnika lub wiertła do wiertnicy, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy bezpośrednim producentem wałów ślimakowych do wszelkiego typu urządzeń. Wały produkujemy z różnych gatunków stali i niestraszne są nam nietypowe wykonania zleceń.

Elementem przenośników ślimakowych wyjątkowo narażonym na zużycie bądź uszkodzenie są wały ślimakowe, poddawane w trakcie eksploatacji silnym naprężeniom i tarciom. W tym wypadku współpraca z krajowym producentem z uwagi na szybkość interwencji oraz łatwość kontaktu wydaje się nieoceniona. Tym bardziej, gdy istnieje potrzeba dostosowania zamówienia do konkretnych wymagań.

Wykonujemy wały ślimakowe według dokumentacji dostarczonej przez klienta i w pełni zgodne z jego oczekiwaniami zarówno pod względem materiałowym, jak i gabarytowym. W przypadku, gdy zużyciu uległa sama wstęga ślimaka, można ją poddać regeneracji, bez konieczności wymiany dobrych elementów.
 

Wały ślimakowe

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na produkcję wałów ślimakowych o długości do 6[m] oraz średnicy zewnętrznej do 3[m]. Składając zamówienie na wały ślimakowe dostosowane do potrzeb klienta, warto uwzględnić:

  • średnicę wału [d]

  • skok [S]

  • średnicę piór ślimaka [D]

  • ilość zwojów [i]

  • grubość pióra [p]

  • długość wału [Lc, Ls]

  • gatunek stali

  • wymiary czopów wału [a,b,c,e]

oraz inne istotne szczegóły wykonania.

Dzięki tym informacjom elementy będą w pełni odpowiadały wymogom klienta. Dobrze jest także zapoznać się z rodzajami piór, pamiętając, że produkowane są w wersjach prawo i lewoskrętnych.

Z pewnością rodzą się pytania wymagające profesjonalnej konsultacji, w takim przypadku zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego bądź kontaktu telefonicznego. Bezpłatnie doradzimy i udzielimy wskazówek technicznych związanych z poszukiwanymi przez Państwo produktami.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii stosujemy nawet o 13% mniejszą liczbę piór, co w efekcie obniża ilość połączeń spawanych. Naddatek materiałowy piór, pozwala na redukcję ich liczby, co z kolei znacząco obniżą cenę.

Niezwykle istotnym elementem produkcji z punktu widzenia trwałości, jest oprócz zastosowania najnowszych technologii, także rodzaj materiałów użytych do produkcji piór ślimaka.

Wał ślimakowy tabela
Wały ślimakowe

Wały ślimakowe prosto od producenta

Produkcja wałów ślimakowych

Rodzaje piór i istotne parametry wałów ślimakowych

Wały ślimakowe producent

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Wały ślimakowe

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

OFERTA

OFERTA

OFERTA