OFERTA

OFERTA

OFERTA

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

Wały ślimakowe

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Wały ślimakowe producent

Rodzaje piór i istotne parametry wałów ślimakowych

Produkcja wałów ślimakowych

Wały ślimakowe prosto od producenta

Wały ślimakowe
Wał ślimakowy tabela

Niezwykle istotnym elementem produkcji z punktu widzenia trwałości, jest oprócz zastosowania najnowszych technologii, także rodzaj materiałów użytych do produkcji piór ślimaka.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii stosujemy nawet o 13% mniejszą liczbę piór, co w efekcie obniża ilość połączeń spawanych. Naddatek materiałowy piór, pozwala na redukcję ich liczby, co z kolei znacząco obniżą cenę.

Z pewnością rodzą się pytania wymagające profesjonalnej konsultacji, w takim przypadku zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego bądź kontaktu telefonicznego. Bezpłatnie doradzimy i udzielimy wskazówek technicznych związanych z poszukiwanymi przez Państwo produktami.

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na produkcję wałów ślimakowych o długości do 12[m] oraz średnicy zewnętrznej do 4[m]. Składając zamówienie na wały ślimakowe dostosowane do potrzeb klienta, warto uwzględnić:

  • średnicę wału [d]

  • skok [S]

  • średnicę piór ślimaka [D]

  • ilość zwojów [i]

  • grubość pióra [p]

  • długość wału [Lc, Ls]

  • gatunek stali

  • wymiary czopów wału [a,b,c,e]

oraz inne istotne szczegóły wykonania.

Dzięki tym informacjom elementy będą w pełni odpowiadały wymogom klienta. Dobrze jest także zapoznać się z rodzajami piór, pamiętając, że produkowane są w wersjach prawo i lewoskrętnych.

Wały ślimakowe

Jeśli szukasz wału ślimakowego do przenośnika ślimakowego, mieszalnika lub wiertła do wiertnicy, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy bezpośrednim producentem wałów ślimakowych do wszelkiego typu urządzeń. Wały produkujemy z różnych gatunków stali i niestraszne są nam nietypowe wykonania zleceń.

Elementem przenośników ślimakowych wyjątkowo narażonym na zużycie bądź uszkodzenie są wały ślimakowe, poddawane w trakcie eksploatacji silnym naprężeniom i tarciom. W tym wypadku współpraca z krajowym producentem z uwagi na szybkość interwencji oraz łatwość kontaktu wydaje się nieoceniona. Tym bardziej, gdy istnieje potrzeba dostosowania zamówienia do konkretnych wymagań.

Wykonujemy wały ślimakowe według dokumentacji dostarczonej przez klienta i w pełni zgodne z jego oczekiwaniami zarówno pod względem materiałowym, jak i gabarytowym. W przypadku, gdy zużyciu uległa sama wstęga ślimaka, można ją poddać regeneracji, bez konieczności wymiany dobrych elementów.
 

Ogólne warunki sprzedaży

biuro@hanesto.pl

tel. 517 976 229

RODO i polityka prywatności

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca