OFERTA

OFERTA

OFERTA

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

Ślimakowy podgarniacz paszy TMR

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Atrakcyjna cena i trwałość. Ślimakowy podgarniacz paszy TMR, który zostanie z Wami na długie lata.

Dostępność i czas realizacji zamówienia. Ślimakowy podgarniacz paszy dostępny od ręki.

Jak ślimakowy podgarniacz paszy poprawi rentowność produkcji zwierzęcej?

Ślimakowy podgarniacz TMR, który przyspieszy pracę i zredukuje straty pasz

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w produkcji zwierzęcej kluczowy jest czas. W związku z tym dokładamy wszelkich starań by produkty dla Was były dostępne od ręki. Oferujemy również bezpieczną przesyłkę na terenie całego kraju. We wspólnie ustalonym terminie. Wprowadzenie automatyzacji żywienia w gospodarstwie jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy zamówić ślimakowy podgarniacz paszy TMR.  My zajmiemy się kompleksową oraz terminową obsługą zamówienia.

Ślimakowy podgarniacz paszy

Naszym priorytetem jest wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości. To połączenie wieloletniego doświadczenie w pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Produkcja od podstaw umożliwia stworzenie maszyny niezawodnej. Trwałej oraz precyzyjnie spełniającej swoją funkcję, odpowiadającej na codzienne wyzwania. Dzięki temu nasz ślimakowy podgarniacz paszy będzie doskonale sprawdzać się na Waszych gospodarstwach. Czas zaoszczędzony na żywieniu poświęcicie na rozwój gospodarstwa i maksymalizację zysków.

Jednym z największych wyzwań właścicieli bydła jest jego żywienie. Stały dostęp do wysokiej jakości paszy przekłada się na szybsze przyrosty. Ponadto ma bezpośredni wpływ na wyższą wydajność mleczną oraz zdrowotność stada. Jednocześnie zadawanie paszy jest czynnością czasochłonną i energochłonną. Dlatego  ślimakowy podgarniacz TMR może pomóc w rozwiązaniu wielu Waszych problemów:

- Automatyczne mieszanie świeżej porcji paszy z niewyjadami. Redukcja strat TMR.

- Eliminacja zagrzewania się oraz przemarzania paszy. Regularne mieszanie TMR, który już leży na stole paszowym przedłuża jego świeżość. Szczególnie w okresie skrajnych temperatur - upałów lub mrozów.

- Skrócenie czasu koniecznego na żywienie zwierząt. Redukcja kosztów obsługi.

- Możliwość wykonania pracy przez jedną osobę.

Ślimakowy podgarniacz paszy to urządzenie, które usprawnia pracę związaną z żywieniem bydła. Ponadto, posiadanie tego sprzętu przekłada się na zwiększenie wydajności produkcji zwierzęcej. Wynika to z częściowej automatyzacji obsługi bydła oraz redukcji kosztów żywienia zwierząt. Czynniki te sprawiają, że podgarniacz TMR to inwestycja, która szybko się zwraca. Co więcej, w perspektywie długoterminowej przynosi widoczne korzyści finansowe. Niedługo maszyna ta stanie się niezbędnym elementem każdej fermy bydła.

 

 

Podgarniacz paszy
Ślimakowy podgarniacz TMR
Ślimakowy podgarniacz paszy - cena

Ogólne warunki sprzedaży

biuro@hanesto.pl

tel. 517 976 229

RODO i polityka prywatności

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca

Czym wyróżnia się nasz ślimakowy podgarniacz paszy TMR?

Jakość i innowacyjność - czyli ślimakowy podgarniacz paszy

Oferowany przez nas  podgarniacz TMR jest wyposażony w precyzyjnie wykonany wał ślimakowy. Ten podstawowy element roboczy maszyny jest gwarancją bezproblemowej pracy przez długi czas. Osadzone na nim pióra zaprojektowano tak, by mieszały i napowietrzały mieszankę pasz. To rozwiązanie ma na celu przedłużenie trwałości przygotowanego TMR. Wszystkie elementy zostały skrupulatne dopasowanie do maszyny. Sprawia to, że ślimakowy podgarniacz paszy precyzyjnie miesza i wyrzuca paszę w pożądanym miejscu. Nawet niewielkie porcje. Dzięki temu Wy każdego dnia będziecie redukować straty pasz.

Wsparcie ekspertów i indywidualne podejście do każdego Klienta przy wyborze ślimakowego podgarniacza paszy

Nasza firma to przedsiębiorstwo otwarte na rozmowę i kompleksowe doradztwo. Jako producent ślimakowych podgarniaczy paszy znamy nasz produkt doskonale. Podczas produkcji nic nie jest przypadkowe. Od typu materiału, po jego dokładne parametry i sposób obróbki. Dzięki temu tworzymy maszyny dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Nasz ślimakowy podgarniacz paszy doskonale sprawdza się na różnego rodzaju gospodarstwach. Zarówno tych liczących kilkadziesiąt jak i kilkaset sztuk zwierząt.

 

Automatyzacja ferm bydła to przyszłość. Rozwój w tym kierunku to konieczność. Warto zacząć od podstaw, czyli od żywienia zwierząt. Podgarniacz TMR dostępny w naszej ofercie to najlepsze decyzja. Jest on produkowany przez doświadczonych specjalistów z materiałów najwyższej jakości. Ponadto, zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia - praktycznie od ręki. Wysyłkę na terenie całego kraju oraz wsparcie doradców. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z pewnością rozwiążemy Wasze wątpliwości.

Ślimakowy podgarniacz tmru

Dzięki posiadanej infrastrukturze oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy liderem na rynku. Produkujemy szybko, dobrze oraz co równie ważne - tanio. Atrakcyjny stosunek jakości do ceny naszych maszyn wynika z zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Redukująca kosztów produkcji oraz minimalizacja ilości wykorzystanych materiałów - to klucz do sukcesu.  Jesteśmy przekonani o trwałości naszych produktów. Kupując u nas ślimakowy podgarniacz TMR nie zawiedziecie się.