PRZEJEDŹ DO SKLEPU

PRZEJEDŹ DO SKLEPU

OFERTA

OFERTA

OFERTA

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

Wiertnica do studni

Maksymalny efekt przy minimalnych kosztach? Gwarantująca pełną kontrolę nad procesem odwiertu studni wiertnica ręczna to właściwy wybór. Z pomocą tego niezawodnego narzędzia w łatwy sposób zyskasz cenne, dodatkowe źródło wody. Brak ogólnodostępnej sieci wodociągów przestanie być problemem. Susza? Od teraz możesz spać spokojnie. Zabezpieczy Cię surowiec pozyskany z głębi własnych gruntów. Przerwy w dostawie wody staną się przeszłością. Twoja działka lub gospodarstwo potrzebuje wody. Zamów teraz wiertnicę ręczną i zacznij czerpać zyski dzięki własnej studni.

Darmowa woda? Wykorzystaj ręczną wiertnicę i wykonaj studnię sam!

Świder ręczny do studni producent

Ręczna wiertnica do studni

Składający się ze skręcanych elementów długości 1m zestaw zapewnia wysoką mobilność.  Niewielkie gabarytowo części nie wymagają dużej przestrzeni do przechowywania. Ręczna wiertnica do studni umożliwia odwiert dopasowany do ogólnodostępnych typów rur, wykonanych z metalu lub PCV. Formowane innowacyjną metodą segmentowego kształtowania na zimno zwoje ślimakowe w wiertłach wykazują większą odporność podczas pracy. Tworzą idealną linię śrubową. Zabieg ten znacznie poprawia płynność wiercenia. Spawane po całej długości zwoje wykazują znacznie większą żywotność. Wyprodukowany w Polsce zestaw do ręcznego odwiertu studni posiada również karabińczyk. Umożliwia on szybkie uzbrojenie wiertła lub szlamówki w linę. Wybieranie błota i szlamu w końcowym etapie wykonywania studni ułatwi szlamówka. Zestaw zawiera również czytelną instrukcję obsługi. Dzięki temu każdy poradzi sobie z wykonaniem własnego ujęcia wody

Zestaw korzyści, czyli ręczna wiertnica do studni

Świder ręczny do studni

PRZEJEDŹ DO SKLEPU

Ręczny odwiert studni to najtańszy sposób na wykonanie własnego, dodatkowego ujęcia wody. Dzięki technologii umożliwiającej wyciągnięcie jedynie samego wiertła, a nie całego zestawu - proces wiercenia przebiega płynnie. Czas wiercenia skraca się nawet o 1/2 w porównaniu z tradycyjnymi metodami. W prosty sposób zyskujesz więc wodę z własnych gruntów, jednocześnie minimalizując koszty odwiertu i pozyskiwania wody. Ręczne wiercenie studni to ekonomiczne rozwiązanie na każdą kieszeń. Wiertnica ręczna to urządzenie proste w obsłudze. Z powodzeniem poradzi sobie z nią także osoba początkująca. Wiertnica ręczna do studni to wieloelementowe narzędzie, które można dowolnie modyfikować pod indywidualne potrzeby. Sprawdzi się też przy wierceniu dołków pod słupki ogrodzeniowe oraz podczas sadzenie kwiatów czy drzew.

 

 

Wiertnica ręczna do studni to oszczędność czasu i kosztów.

Świder ręczny do studni

Niezależna studnia w zasięgu ręki dzięki ręcznej wiertnicy do studni

 

Dodatkowe źródło wody to duże udogodnienie dla każdego właściciela prywatnej posesji lub gospodarstwa. Powodujące znaczne straty susze czy spore koszty związane z doprowadzaniem wody nie będą już problemem. Urządzenie w postaci lekkiej wiertnicy ręcznej umożliwia odwiert niezależnej studni nawet do 20 m w głąb ziemi. Wiertnica doskonale sprawdzi się także w miejscach trudno dostępnych dla wielkogabarytowego sprzętu. Dzięki niej uzyskasz nowe ujęcie wody w niecałe dwa dni. Solidna konstrukcja oraz uzyskane dzięki malowaniu proszkowemu zabezpieczenia antykorozyjne gwarantują wiertnicy ręcznej dużą wytrzymałość. Nawet w pracy z twardą glebą. Glebowa wiertnica ręczna to także doskonałe narzędzie do samodzielnego przygotowania odwiertu pod studnię abisyńską.

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz skąd czerpać wodę w trakcie suszy? A może planujesz odwiert studni, lecz nie masz możliwości użycia ciężkiego sprzętu? Zastanawiasz się, jak to osiągnąć? Wykorzystaj wiertnicę ręczną do studni. To niewielkie urządzenie wiertnicze błyskawicznie rozwiąże Twoje problemy.

Ręczna wiertnica do studni

Ogólne warunki sprzedaży

biuro@hanesto.pl

tel. 517 976 229

RODO i polityka prywatności

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca