OFERTA

OFERTA

OFERTA

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Przenośnik ślimakowy jakiego oczekujesz

Dopasujemy przenośnik ślimakowy do zadania, jakie ma wykonywać

Przenośnik ślimakowy- jak wykorzystać jego potencjał?

Nasz podajnik spiralny może być wykorzystywany w różnych branżach i do różnych materiałów:

 • do zboża;
 • do piasku;
 • do cementu;
 • do kredy;
 • do trocin;
 • do zrębek;
 • w rolnictwie;
 • w branży spożywczej;
 • w przemyśle ciężkim;

 

Dobierzemy przenośnik ślimakowy do transportowanego materiału, wymaganej wydajności oraz warunków eksploatacji. Będzie on spełniał swoje zadanie przy jednoczesnej oszczędności kosztów produkcji. Bez niepotrzebnego przewymiarowania podajnika ślimakowego. Zastosujemy także odpowiednie uszczelnienie dopasowane do warunków pracy. Spełnimy także inne wymagania jeśli są dla Ciebie istotne. Jednocześnie samodzielna produkcja oznacza dla Ciebie niższe ceny. Zbudujemy także podajnik, który zainstalujesz w trudno dostępnym miejscu.

Wiele firm korzysta z gotowych półproduktów, przez co ich oferta jest ograniczona. My podchodzimy do produkcji zupełnie inaczej. Zapewniamy kompleksowe tworzenie podajników ślimakowych. Zaczynając od projektu, a kończąc na produkcji seryjnej lub jednostkowej, prowadzimy cały proces produkcyjny:

 • produkcja piór ślimakowych;
 • cięcie;
 • obróbka skrawaniem;
 • spawanie;
 • obróbka wykańczająca.

  Pozwala to na dopasowanie przenośnika spiralnego do Twoich potrzeb. Dostajesz u nas dokładnie to, co potrzebujesz.

Szukasz przenośnika ślimakowego spełniającego Twoje indywidualne wymagania? Zależy Ci, aby przenośnik spiralny pracował wydajnie i bezawaryjnie? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się zarówno projektem, jak i produkcją podajników od podstaw. Dzięki temu zapewnimy Ci kompleksowe wykonanie dopasowane do Twoich potrzeb. Przełoży się to na zysk Twojej działalności lub gospodarstwa.

 

 

Uważamy, że naszą najlepszą wizytówką są najwyższej jakości, niezawodne przenośniki śrubowe, które sprzedajemy. Jednak dbamy także o naszą relację z klientem. Służymy fachowym doradztwem technicznym, aby pomóc Ci wybrać optymalne rozwiązanie, najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Tworzymy projekt skrojony do Twoich wymagań. Wszystko zawsze dostarczamy w ustalonym terminie. Wiemy bowiem, jak kosztowne bywają najmniejsze opóźnienia. Zapewniamy także wsparcie posprzedażowe oraz serwisowe naszych przenośników spiralnych.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, koniecznie do nas zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podpowiemy także, jakie rozwiązanie problemu będzie najlepsze. Sprawdź sam, co możemy Ci zaoferować!


Przenośnik ślimakowy producent

Sami produkujemy pióra ślimaka. Wykorzystujemy w tym celu stal nierdzewną oraz węglową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody wielostopniowego formowania na zimno uzyskujemy produkty najwyższej klasy. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i żywotnością. Zamawiając u nas przenośnik śrubowy, otrzymasz urządzenie działające przez wiele lat.

Przenośnik ślimakowy
Przenośniki ślimakowe producent

Oferujemy kompleksową usługę, w której zawarta jest też możliwość instalacji dodatkowych elementów:

 • nietypowe zasypy lub wysypy;
 • podpory montażowe;
 • wózki jezdne;
 • dodatkową spiralę rozdrabniającą;
 • systemy odciągowe;
 • i wiele, wiele innych.

 

Wykonujemy przenośniki ślimakowe korytowe, rurowe, bezwałowe oraz korytowe wielowałowe. Zarówno na podstawie dostarczonej dokumentacji, jak i tworząc własny projekt od podstaw. W ten sposób jeszcze lepiej dostosujesz zamawiany podajnik śrubowy do swoich potrzeb.

 

 

Kompleksowa produkcja podajników ślimakowych

W naszej ofercie znajdą Państwo przenośniki ślimakowe, które cechuje wysoka wydajność, niezawodność i bezawaryjna obsługa. Konstruujemy zarówno przenośniki ślimakowe korytowe, jak i rurowe. W każdym przypadku stawiamy na pełne dopasowanie produktu do oczekiwań klienta oraz specyfiki transportowanego materiału.
Wyprodukowany przez nas podajnik ślimakowy korytowy albo podajnik ślimakowy rurowy to urządzenie o wydajności sięgającej 700 t/h przy zachowaniu zasięgu do 20 m (lub więcej w przypadku niestandardowych projektów). Wszystkie podajniki śrubowe rurowe, korytowe i korytowe wielowałowe wyposażono w spiralę z giętych kręgów blachy węglowej lub kwasoodpornej.
Dzięki temu nasze przenośniki idealnie nadają się do transportu materiałów sypkich, a w tym jako przenośniki ślimakowe do trocin. Można je wykorzystać w rolnictwie, przemyśle, branży spożywczej i innych sektorach. Ich konstrukcję dostosowujemy do oczekiwanej wydajności, a także granulacji transportowanego materiału. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Państwa szczegółową wycenę.

Potrzebujesz podajnik ślimakowy? Skorzystaj z usług profesjonalistów

Przenośniki ślimakowe


Podajnik ślimakowy

Ogólne warunki sprzedaży

biuro@hanesto.pl

tel. 517 976 229

RODO i polityka prywatności

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca

Bezawaryjne podajniki ślimakowe korytowe i rurowe