OFERTA

OFERTA

OFERTA

Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

Pióra do przenośników ślimakowych

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Rodzaje piór do przenośników ślimakowych

Rodzaje materiałów na pióra do przenośników przemysłowych ślimakowych

Pióra do przenośników przemysłowych ślimakowych. Jak wygląda metoda kształtowania na zimno?

Niech nic Cię nie ogranicza! Nie jesteś już skazany na zakup gotowych wstęg ślimakowych o sztywnych parametrach. Możesz mieć wstęgę która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Dzięki piórom do przenośników ślimakowych zakres średnic oraz skoków nie ogranicza Cię. Nie ograniczają Cię również gatunki stali, a zamówienie zrealizujesz już od kilku sztuk aż do dużych serii. Położenie w centralnej Wielkopolsce umożliwia łatwy odbiór zamówień lub wysyłkę za pomocą firmy kurierskiej. Sprawia to, że realizujemy zamówienia z całej Polski.

Pióra do przenośników ślimakowych

Dzięki optymalizacji procesów nasze pióra do przenośników ślimakowych posiadają więcej niż jeden skok. Zabieg ten pozwala zyskać nawet do 13%. Zmniejsza się ilość piór na wale oraz zmniejsza się ilość połączeń spawanych. Skraca się czas montażu. Przekłada się to bezpośrednio na minimalizację kosztów produkcyjnych. 

Nawet profesjonaliści popełniają ten błąd i próbują formować pióra do przenośników ślimakowych bez specjalistycznego sprzętu. Zazwyczaj kończy się to stratą czasu i pieniędzy, a uzyskane wyniki nie są satysfakcjonujące. Metoda kształtowania piór do przenośników ślimakowych na zimno pozwala rozwiązać ten problem. Duża dokładność wymiarowa oraz powtarzalność kształtu ułatwiają czynności montażowe naszych piór. Pióra kształtowane na zimno mają stałą grubość materiału w całym ich przekroju. Przekłada się to bezpośrednio na wydłużenie ich żywotności.

Szukasz piór do przenośników ślimakowych lub innych urządzeń? Zależy Ci, żeby były dopasowane indywidualnie do Twojej maszyny? Dobrze trafiłeś! Nowoczesna technologia wytwarzania oraz duży wybór gatunków stali pozwala na dopasowanie naszych piór niemalże do każdej konstrukcji. Duża dokładność wymiarowa oraz powtarzalność kształtu ułatwiają czynności montażowe naszych piór. Skróci to czas produkcji gotowego wyrobu co pozwoli Ci być bardziej konkurencyjnym na rynku oraz więcej zarobić. 

 

 

Zabezpiecz się zamiast czekać aż Twój przenośnik się zużyje. Zamów pióra ślimaka. Pozwoli Ci to uniknąć kosztownych przestojów produkcyjnych.

 

Zamiast zamawiać gotowe spirale dopasowując do nich urządzenie skorzystaj z naszej oferty piór do przenośników ślimakowych. To my dopasujemy je do Twoich potrzeb a nie odwrotnie.
 
Jeśli Twoje pióra zbyt szybko się zużywają wykonamy dla Ciebie nowe ze stali trudnościeralnej. Dzięki temu znacznie zwiększysz ich żywotność. Będziesz mógł cieszyć się eksploatacją urządzenia zamiast zastanawiać się kiedy ulegnie uszkodzeniu.
 
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz dostawę na terenie całego kraju. Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy Ci dobrać rodzaj piór do ich przeznaczenia oraz gatunek stali do warunków pracy urządzenia.
 

 

Pióra do przenośników ślimakowych - cena

Jako producent piór do przenośników ślimakowych, wykonujemy wszystkie pokazane wyżej typu piór. Do produkcji używamy stali gatunkowej, dzięki której te ważne elementy wału ślimakowego zyskują ponadprzeciętną odporność. Nie bez znaczenia pozostaje także użyty rodzaj piór. Kształt, skok oraz ewentualne wycięcia sprawiają, że pióra przenośnika ślimakowego są perfekcyjnie dostosowane do specyfiki transportowanego materiału.

Standardowe pióra do ślimaka, stosowane w większości przenośników, mają równy skok średnicy. Sprawdzają się przede wszystkim w przypadku przenośników poziomych. Jeśli jednak materiał ma być transportowany na wzniesienie (kąt powyżej 20°), optymalnym rozwiązaniem są pióra do żmijki o zagęszczonym skoku 1/2D. Z kolei pióra do ślimaków o skoku 2/3D polecamy w przypadku materiałów o bardzo swobodnym przepływie.

W niektórych przypadkach uzasadnione jest stosowanie wersji ze zwiększającym się skokiem (materiały drobne, swobodnie płynące) lub ze zwężającą się średnicą (materiały poddawane procesowi odwadniania, np. ścieki). Działając jako producent piór do przenośnika, oferujemy też pióra z wycięciami od wewnątrz (materiał nie oblepia wału) lub z zewnątrz (materiał jest dodatkowo mieszany).

Możemy wykonać dowolne pióra do ślimaków, a także zbudować lub zregenerować cały wał ślimakowy. Wszystkie rodzaje piór do przenośników ślimakowych produkujemy w wersji prawoskrętnej lub lewoskrętnej. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

 

Pióra do przenośników ślimakowych -  cena
Pióra do przenośników ślimakowych -  cena
Pióra do przenośników ślimakowych -  cena
Pióra do przenośników ślimakowych -  cena

Ogólne warunki sprzedaży

biuro@hanesto.pl

tel. 517 976 229

RODO i polityka prywatności

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres: ul. Nowa 24a 63-330 Dobrzyca