Adres: ul. Staszica 3B, 63-220 Kotlin

Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2019 Hanesto.pl  All Right Reserved.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych . Więcej informacji w  RODO i polityka prywatności. 
Oraz ogólne warunki sprzedaży.

RODO i polityka prywatności

tel. 517 976 229

biuro@hanesto.pl

Ogólne warunki sprzedaży

Belki równające

 

Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże osiągnąć Ci ten cel to dobrze trafiłeś. Oto dlaczego. Skuteczne i wydajne narzędzie do niwelacji terenu to belka równająca. Jej niezwykła konstrukcja o dużej wytrzymałości oraz specyficzny kształt pozwalają sprawniej i dokładniej równać teren. Dzieje się tak dzięki istotnemu szczegółowi zastosowanemu w konstrukcji naszych belek. To regulowana pozycja walca sprawia, że równanie przebiega dużo szybciej i precyzyjniej. Pomaga to precyzyjnie określić poziom równania i nadać pracy dynamiki. Utrzymanie stałego poziomu równania przestanie stanowić problem. Walec oparty o wstępnie wyrównaną powierzchnię tworzy idealny punkt odniesienia. Wystarczy korygować położenie przedniej części równiarki a co za tym idzie ilość zbieranego materiału. Sprawia to, że nawet początkujący operatorzy równają teren jak profesjonaliści.

Działanie belki równającej polega na przeciąganiu materiału z miejsc jego nadmiaru do miejsc z ubytkami. Nadmiar materiału zostaje zebrany a następnie podczas przeciągania go po tym samym poziomie sam wypełnia wolną przestrzeń. Jednocześnie walec zagęszcza wstępnie grunt przez co stabilizuje podłoże.

Praca belki równającej przebiega w pozycji równoległej do podłoża z podparciem. Zapobiega to tworzeniu się dziur jak ma to miejsce podczas równania terenu łyżką skarpową. Dzięki temu proces równania przebiega dużo szybciej i precyzyjniej.

Szybciej wykonana praca to nie tylko oszczędność czasu. Każda maszyna która wykonuje swoją pracę szybciej, zużywa mniej paliwa. Krótszy czas pracy maszyny powoduje również jej mniejsze zużycie co bezpośrednio przekłada się na jej tańszą eksploatację.

Nie potrzebujesz rotatora!

Większości osób, które interesowały się tematem równania terenu wydaje się, że niezbędnym elementem jest rotator. Nie spotykane dotąd na polskim rynku rozwiązanie pozwala na operowanie belką równającą w dodatkowej płaszczyźnie. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu dodatkowego układu hydraulicznego. Możliwość pochylania belki na boki nadaje pełną funkcjonalność podczas równania terenu bez użycia rotatora. Rozwiązanie to znajduje się w naszych belkach typu RWH.

Belka równająca do koparki

Gdzie wykorzystuje się belki równające?

Szeroki zakres zastosowań sprawia, że belka równająca przydaje się na większości placów budowy. Zaczynając od przygotowania podłoża pod kostkę brukową, podbudowę dróg, równanie poboczy, równanie terenu po wycince drzew oraz wszędzie tam gdzie występuje potrzeba niwelacji terenu.

Jak skrócić czas równania terenu o połowę?

Rodzaje belek równających

BEZPŁATNA WYCENA

BEZPŁATNA WYCENA

Belki równające

Równiarka do koparki
Równiarka do poboczy
Belka równająca do koparki
Belka równająca do koparki
Belka równająca do koparki

Zalety:

-Szybsza i bardziej wydajna niwelacja terenu
-Wytrzymała konstrukcja
-Wymienny system mocowań
-Ślizgi ze stali Hardox pod całą konstrukcją
-Walec dogniatający
-Profil do oceny rzędnej terenu
-Podwyższenia boczne
-Regulowana pozycja walca

Opcje dodatkowe:

-Płaskownik skrobiący walca
-Szeroki lemiesz przedni
-Drugi szeroki lemiesz zamiast walca

Zalety:

-Szybsza i bardziej wydajna niwelacja terenu
-Wytrzymała konstrukcja
-Wymienny system mocowań
-Walec dogniatający
-Regulowana pozycja walca

Opcje dodatkowe:

-Płaskownik skrobiący walca
-Szeroki lemiesz zamiast walca

Nasza belka występuje w trzech podstawowych rozmiarach. Standardowo wyposażona w mocowanie typu S30-S60. Oferujemy również możliwość wykonania belki w innym rozmiarze lub z innymi mocowaniami dopasowanej do potrzeb klienta.

Belka równająca do koparki
Belka równająca do koparki
Hanesto producent piór i wałów ślimakowych

OFERTA

OFERTA

OFERTA

RW1500-RW2500

RWE1500-RWE2500